INDESIT Dishwasher | DSFO 3T224 C S | Free standing | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 9 | Energy
- TootjadINDESIT
- Mudel: DSFO 3T224 C S
- Saadavus: 4
-
423€
INDESIT Dishwasher | DSFO 3T224 C S | Free standing | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 9 | Energy efficiency class E | Display | Silver
| All | |
| AquaStop-funktsioon | No |
| Asukohtade arvu seadistamine | 10 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 76 kWh |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 890 mm |
| Gross height (mm) | 680 mm |
| Gross weight | 41.50 kg |
| Gross width (mm) | 495 mm |
| Kiirpesu | No |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 90 cm |
| Laius | 45 cm |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 44 dB |
| Net weight | 39.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 430.00 g |
| Pesuklass | A |
| PET | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 1050.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | DSFO 3T224 C S |
| Programmide arv | 9 |
| Sügavus | 59 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Free standing |
| Veekulu tsükli kohta | 9 L |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.299574 m |
| Vool | 10 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 400.00 g |

