Adler AD 8086 Ice Maker, Silver
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 265.00 mm |
| Brutokaal | 7.65 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 325.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 350.00 mm |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Netokaal | 7.02 kg |
| Paber/Papp | 517.00 g |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 113.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.63 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler ad 8086 ice maker, silver, ad 8086, adler, jaamasinad ja purustid

