Adler Ice Cube Maker | AD 8800 | Power 105 W | Capacity 1.4 L | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8800
- Saadavus: 4
-
94€
Adler Ice Cube Maker | AD 8800 | Power 105 W | Capacity 1.4 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 365.00 mm |
| Gross weight | 8.20 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Jahutuse tüüp | Compressor |
| Kontrolli tüüp | Touch control panel |
| Maht | 1.4 L |
| Muud funktsioonid | High performance: Produces up to 12 kg of ice per day Fast ice cycle: A new batch of 9 bullet-shaped cubes every 10 minutes Two ice sizes: Choose between small and large cubes Quiet operation - perfect for home, office, or parties Cleaning mode - easy mai |
| Net weight | 7.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 668.00 g |
| Plastic (No PET) | 147.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Ice Cube Maker |
| Producer product name | AD 8800 |
| Tare weight (kg) | 0.82 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Ice Maker |
| Võimsus | 105 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














