Caso | Ice Cube Machine | IceChef Compact | Power 120 W | Black
- TootjadCaso
- Mudel: 03401
- Saadavus: 5
-
142€
Caso | Ice Cube Machine | IceChef Compact | Power 120 W | Black
| All | |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 274 mm |
| Gross height (mm) | 262 mm |
| Gross weight | 7.5 kg |
| Gross width (mm) | 245 mm |
| Külmutusvõimsus | 12 kg/24h |
| Net weight | 6.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 49 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Ice Cube Machine |
| Producer product name | IceChef Compact |
| Tare weight (kg) | 0.9 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Ice cube maker |
| Võimsus | 120 W |
| Volume (m3) | 0.01758806 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso ice cube machine icechef compact power 120 w black, 03401, caso, jaamasinad ja purustid







