Gorenje | Ice Cube Maker | IMD1200SB | Capacity 1.3 L | Silver
- TootjadGorenje
- Mudel: IMD1200SB
- Saadavus: 3
-
140€
Gorenje | Ice Cube Maker | IMD1200SB | Capacity 1.3 L | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 327.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Maht | 1.3 L |
| Muud funktsioonid | Water level indicator Ice cube level sensor Removable container Two sizes of cubes - Size S or L |
| Net weight | 7.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 61 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Ice Cube Maker |
| Producer product name | IMD1200SB |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Ice Cube Maker |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






