Deepcool ASSASSIN IV WH Intel, AMD CPU Cooler
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-ASN4-WHNNMT-G
- Saadavus: 5
-
75€
Deepcool ASSASSIN IV WH Intel, AMD CPU Cooler
| All | |
| Brutokaal | 1.90 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 144.00 mm |
| Gross height (mm) | 164.00 mm |
| Gross width (mm) | 147.00 mm |
| Netokaal | 1.58 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 249 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer product name | ASSASSIN IV WH |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Taara kaal (kg) | 0.32 kg |
| Tüüp | CPU Cooler |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: deepcool assassin iv wh intel, amd cpu cooler, r-asn4-whnnmt-g, deepcool, jahutused





