Deepcool | Case Fan | RF 120 W | Case fan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Gross weight | 0.162 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Laagertehnoloogia | Hydro Bearing |
| Mõõdud (l x s x k) | 120 x 120 x 25 mm |
| Müratase | 21.9 dB |
| Muud funktsioonid | High brightness case fan with build-in white LED With 4 ultra-bright LED lights, RF120W gives bright and clean visual experience The 9-blade fan balances airflow and air pressure, offering perfect compatibility with your case or cooler Powered in two ways |
| Net weight | 0.062 kg |
| Net weight master carton | 15.552 kg |
| Nimivool | 0.24 A |
| Õhurõhk | 1.32 mmAq |
| Õhuvool | 48.9 CFM |
| Packing quantity | 96 pc(s) |
| Palette Qty | 2784 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| PET | 2 g |
| Plastic (No PET) | 28 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Case Fan |
| Producer product name | RF 120 W |
| Tare other | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Tare weight master carton | 0.58 kg |
| Tüüp | Case fan |
| Ventilaatori kiirus (max) | 1300 RPM |
| Ventilaatori konnektor | 3-pin, 4-pin |
| Võimsus | 2.88 W |
| Volume (m3) | 0.00050625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool case fan rf 120 w case fan, dp-fled-rf120-wh, deepcool, jahutused

