Deepcool CPU Cooler | AG620 G2 | Black | Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-AG620-BKNPMG2-Gnenaudoti
- Saadavus: 5
-
46€
Deepcool CPU Cooler | AG620 G2 | Black | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Laagertehnoloogia | Hydro Bearing |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 128 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | CPU Cooler |
| Producer product name | AG620 G2 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Ventilaatori konnektor | 4-pin PWM |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







