Fractal Design | Aspect 14 RGB PWM Black Frame | Power supply included | Case fan
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-F-AS1-1405
- Saadavus: 5
-
20€
Fractal Design | Aspect 14 RGB PWM Black Frame | Power supply included | Case fan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross height master carton | 349 mm |
| Gross weight | 0.196 kg |
| Gross width (mm) | 143 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Laagertehnoloogia | Rifle |
| Müratase | 19.5 dB |
| Muud funktsioonid | Less turbulence thanks to aerodynamic stator struts 6 individually addressable hub-mounted RGB LEDs Supports ASUS AURA, Gigabytes Fusion, MSI Mystic Light and ASRock Polychrome Trip Wire technology introduces a micro-turbulent layer for enhanced blade eff |
| Net weight | 0.096 kg |
| Net weight master carton | 11.76 kg |
| Õhurõhk | 0.3-2.05 mm-H2O |
| Õhuvool | 34-132.5 m /h |
| Packing quantity | 60 pc(s) |
| Palette Qty | 1620 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Pöörlemiskiirus | 500-1700 RPM |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | Aspect 14 RGB PWM Black Frame |
| Tare other | 12 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Tare weight master carton | 0.624 kg |
| Tüüp | Case fan |
| Ventilaatori konnektor | 4-pin |
| Volume (m3) | 0.0007293 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design aspect 14 rgb pwm black frame power supply included case fan, fd-f-as1-1405, fractal design, jahutused










