Fractal Design White Frame N/A
| All | |
| Brutokaal | 0.202 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 143 mm |
| Laagertehnoloogia | Rifle |
| Müratase | 35.5 dB |
| Muud funktsioonid | Compatible with ASUS AURA, Gigabyte Fusion, MSI Mystic Light, ASRock Polychrome and Razer Chroma. Let your system shine with six individually addressable hub-mounted RGB LEDs |
| Netokaal | 0.161 kg |
| Õhurõhk | 0.30 2.05 mmH2O |
| Õhuvool | 20 78 CFM |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2369 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32 g |
| PET | 13 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Pöörlemiskiirus (max) | 1700 RPM |
| Pöörlemiskiirus (min) | 500 RPM |
| Protsessori kaubamärgi nimi | N/A |
| Taara kaal (kg) | 0.041 kg |
| Tare other | 12 g |
| Toote värv | White Frame |
| Valgustuse värv | Addressable RGB |
| Ventilaatori konnektor | 4-pin |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 140 x 140 x 25 mm |
| Volume (m3) | 0.0007293 m |
| WEEE maks | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: fractal design white frame na, fd-f-as1-1409, fractal design, jahutused




