Gamemax | CPU Air cooler | SIGMA 620 LCD | White
- TootjadGamemax
- Mudel: SIGMA 620 LCD WH
- Saadavus: 5
-
90€
Gamemax | CPU Air cooler | SIGMA 620 LCD | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 16.40 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Net weight | 15.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax cpu air cooler sigma 620 lcd white, sigma 620 lcd wh, gamemax, jahutused

