Gamemax CPU Liquid Cooler | GLACIER 240 LCD BK | Black
- TootjadGamemax
- Mudel: GLACIER 240 LCD BK
- Saadavus: 5
-
172€
Gamemax CPU Liquid Cooler | GLACIER 240 LCD BK | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 665.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 9.90 kg |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Net weight | 9.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | CPU Liquid Cooler |
| Producer product name | GLACIER 240 LCD BK |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| WEEE tax | No |











