Gamemax | V4.0 ARGB PWM HUB WT | Hub for Gaming Chassis
- TootjadGamemax
- Mudel: V4.0 ARGB PWM HUB WT
- Saadavus: 5
-
17€
Gamemax | V4.0 ARGB PWM HUB WT | Hub for Gaming Chassis
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 17.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5376 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product name | V4.0 ARGB PWM HUB WT |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Hub for Gaming Chassis |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |







