Lenovo 2-in-1 Laptop Stand | Lenovo | 2-in-1 Laptop Stand
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XF1A19885
- Saadavus: 5
-
43€
Lenovo 2-in-1 Laptop Stand | Lenovo | 2-in-1 Laptop Stand
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.882 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 290.6 x 265.6 x 15.1 mm |
| Muud funktsioonid | The Lenovo 2-in-1 Laptop Stand was designed to solve two frustrating distractions in one: laptop overheating and painfully poor ergonomics. The sturdy, non-slip stand allows you to ergonomically angle your laptop and phone to prevent aches and tension, wh |
| Net weight | 0.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 284 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 242 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | 2-in-1 Laptop Stand |
| Tare weight (kg) | 0.282 kg |
| Volume (m3) | 0.00594 m |
| Warranty | 1 year(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: lenovo 2-in-1 laptop stand lenovo 2-in-1 laptop stand, 4xf1a19885, lenovo, jahutused

