Thermal Grizzly | Aeronaut - 26g/10ml
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Kaal | 2.6 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -150/200 C |
| Muud funktsioonid | Very good thermal conductivity High long-term stability No curing Non-electrically conductive Thermal resistance0.0129 K/W |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product name | Aeronaut - 26g/10ml |
| Soojusjuhtivus | 8.5 W/m K |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Viskoossus | 110-160 pas |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly aeronaut - 26g10ml, tg-a-100-r, thermal grizzly, jahutused

