Thermal Grizzly Carbonaut 31x25x0,2 Thermal Grizzly Carbonaut Thermal Pad - 31 25 0.2 MM
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-CA-31-25-02-R
- Saadavus: 5
-
21€
Thermal Grizzly Carbonaut 31x25x0,2 Thermal Grizzly Carbonaut Thermal Pad - 31 × 25 × 0.2 MM
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 135 mm |
| Brutokaal | 0.022 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 10 mm |
| Brutolaius (mm) | 1 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -250-150 C |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00000135 m |
| Muud funktsioonid | Innovative and efficient thermal pad. Reusable & extremely durable. Good thermal conductivity of 62.5 W / (m K). 0.2 mm thickness - 31 25 mm. For NVIDIA GPUs of the GeForce RTX 2080 Ti Series |
| Netokaal | 0.012 kg |
| Paber/Papp | 10 g |
| Palette Qty | 45455 pc(s) |
| Producer product name | Carbonaut Thermal Pad - 31 25 0.2 MM |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojusjuhtivus | 62.5 W/m K |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Ühilduvus | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti Series GPUs |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly carbonaut 31x25x0, 2 thermal grizzly carbonaut thermal pad - 31 25 02 mm, tg-ca-31-25-02-r, thermal grizzly, jahutused


