Thermal Grizzly Carbonaut 32x32x0,2 mm Thermal Grizzly Carbonaut Thermal Pad 32 32 0.2 MM
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-CA-32-32-02-R
- Saadavus: 5
-
21€
Thermal Grizzly Carbonaut 32x32x0,2 mm Thermal Grizzly Carbonaut Thermal Pad 32 × 32 × 0.2 MM
| All | |
| Brutokaal | 0.19 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 32 mm |
| Gross height (mm) | 0.20 mm |
| Gross width (mm) | 32 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -250-150 C |
| Netokaal | 0.1 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Producer product name | Carbonaut Thermal Pad 32 32 0.2 MM |
| Soojusjuhtivus | 62.5 W/ (m K) W/m K |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Ühilduvus | Intel: Socket 115x |
| Volume (m3) | 0.0000002048 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly carbonaut 32x32x0, 2 mm thermal grizzly carbonaut thermal pad 32 32 02 mm, tg-ca-32-32-02-r, thermal grizzly, jahutused

