Thermal Grizzly Carbonaut Thermal Pad 25 25 0.2 mm
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-CA-25-25-02-R
- Saadavus: 5
-
18€
Thermal Grizzly Carbonaut Thermal Pad 25 × 25 × 0.2 mm
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 31.00 mm |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 0.20 mm |
| Brutolaius (mm) | 25.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -250-150 C |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 25 25 0.2 mm |
| Muud funktsioonid | Reusable & extremely durable Made of a carbon-based polymer |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 10 g |
| Palette Qty | 50000 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product name | Carbonaut Thermal Pad |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojusjuhtivus | 62.5 W/m K |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Ühilduvus | NVIDIA GeForce RTX 2080 Series GPUs |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly carbonaut thermal pad 25 25 02 mm, tg-ca-25-25-02-r, thermal grizzly, jahutused


