Thermal Grizzly | Carbonaut Thermal Pad - 51 68 0.2 MM
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-CA-51-68-02-R
- Saadavus: 4
-
38€
Thermal Grizzly | Carbonaut Thermal Pad - 51 × 68 × 0.2 MM
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -250-150 C |
| Muud funktsioonid | Innovative and efficient thermal pad. Reusable & extremely durable. Good thermal conductivity of 62.5 W / (m K) 0.2 mm thickness - 51 68 mm. For AMD thread ripper CPUs for socket TR4 |
| Net weight | 0.012 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 4702 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product name | Carbonaut Thermal Pad - 51 68 0.2 MM |
| Soojusjuhtivus | 62.5 W/(m K) W/m K |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Ühilduvus | AMD thread ripper CPUs for socket TR4 |
| Volume (m3) | 0.0003675 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly carbonaut thermal pad - 51 68 02 mm, tg-ca-51-68-02-r, thermal grizzly, jahutused

