Thermal Grizzly Conductonaut Extreme, 5g | TG-CE-005-R
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-CE-005-R
- Saadavus: 5
-
81€
Thermal Grizzly Conductonaut Extreme, 5g | TG-CE-005-R
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4547 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product family | Conductonaut Extreme, 5g |
| Producer product name | TG-CE-005-R |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly conductonaut extreme, 5g tg-ce-005-r, tg-ce-005-r, thermal grizzly, jahutused

