Thermal Grizzly Duronaut Thermal Paste, 2g | TG-D-002-R
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-D-002-R
- Saadavus: 5
-
15€
Thermal Grizzly Duronaut Thermal Paste, 2g | TG-D-002-R
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.002 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.001 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2880 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product family | Duronaut Thermal Paste, 2g |
| Producer product name | TG-D-002-R |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly duronaut thermal paste, 2g tg-d-002-r, tg-d-002-r, thermal grizzly, jahutused








