Thermal Grizzly KryoSheet 38x38 mm
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 38.00 mm |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 0.20 mm |
| Brutolaius (mm) | 38.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Palette Qty | 66667 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly kryosheet 38x38 mm, tg-ks-38-38, thermal grizzly, jahutused

