Thermal Grizzly | Minus Pad 8 - 120 x 20 x 2.0 mm
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-MP8-120-20-20-1R
- Saadavus: 5
-
11€
Thermal Grizzly | Minus Pad 8 - 120 x 20 x 2.0 mm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17143 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product name | Minus Pad 8 - 120 x 20 x 2.0 mm |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly minus pad 8 - 120 x 20 x 20 mm, tg-mp8-120-20-20-1r, thermal grizzly, jahutused

