Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 20 x 120 x 0.5 mm - 2 pcs N/A Temperature range: -100 C / +250 C
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-MP8-120-20-05-2R
- Saadavus: 5
-
9€
Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 20 x 120 x 0.5 mm - 2 pcs N/A Temperature range: -100°C / +250°C
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 1.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 58824 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product name | Minus Pad 8 - 20 x 120 x 0.5 mm - 2 pcs |
| Protsessori kaubamärgi nimi | N/A |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Temperature range: -100 C / +250 C |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly minus pad 8 - 20 x 120 x 05 mm - 2 pcs na temperature range -100 c 250 c, tg-mp8-120-20-05-2r, thermal grizzly, jahutused

