Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 30 x 30 x 2.5 mm
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-MP8-30-30-20-1R
- Saadavus: 5
-
6€
Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 30 x 30 x 2.5 mm
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 140.00 mm |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 180.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 1.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Palette Qty | 58824 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 11.00 g |
| Producer product name | Minus Pad 8 - 30 x 30 x 2.5 mm |
| Protsessori kaubamärgi nimi | N/A |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Temperature range: -100 C / +250 C |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly minus pad 8 - 30 x 30 x 25 mm, tg-mp8-30-30-20-1r, thermal grizzly, jahutused

