Thermal Grizzly | PhaseSheet PTM, 50x40mm | TG-PS-50-40
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-PS-50-40
- Saadavus: 5
-
16€
Thermal Grizzly | PhaseSheet PTM, 50x40mm | TG-PS-50-40
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1829 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product family | PhaseSheet PTM, 50x40mm |
| Producer product name | TG-PS-50-40 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly phasesheet ptm, 50x40mm tg-ps-50-40, tg-ps-50-40, thermal grizzly, jahutused

