Thermal Grizzly | Protective Varnish | Shield 5ml
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-ASH-050-RT
- Saadavus: 5
-
15€
Thermal Grizzly | Protective Varnish | Shield 5ml
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 25 mm |
| Gross depth master carton | 135 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross height master carton | 70 mm |
| Gross weight | 0.037 kg |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Gross width master carton | 105 mm |
| Muud funktsioonid | Application Temperature: -20 C to 110 C Curing time: 30 min at 20 C Protects sensitive technology from liquid metal and other electrically conductive heat transfer agents |
| Net weight | 0.032 kg |
| Net weight master carton | 0.444 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 20892 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product family | Protective Varnish |
| Producer product name | Shield 5ml |
| Sobilik | CPUs, GPUs, Mainboards |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0000375 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly protective varnish shield 5ml, tg-ash-050-rt, thermal grizzly, jahutused

