Thermal Grizzly Thermal grease "Aeronaut" 1.5ml/3.8g Thermal Conductivity: 8,5 W/mk Thermal Resistance: 0,0129 K/W Electrical Co
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-A-015-R
- Saadavus: 5
-
9€
Thermal Grizzly Thermal grease "Aeronaut" 1.5ml/3.8g Thermal Conductivity: 8,5 W/mk Thermal Resistance: 0,0129 K/W Electrical Conductivity*: 0 pS/m Viscosity: 110-160 Pas Temperature: -150 °C / +200 °C
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer product name | Thermal grease "Aeronaut" 1.5ml/3.8g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Tüüp | Thermal Conductivity: 8,5 W/mk Thermal Resistance: 0,0129 K/W Electrical Conductivity*: 0 pS/m Viscosity: 110-160 Pas Temperature: -150 C / +200 C |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly thermal grease aeronaut 15ml38g thermal conductivity 8, 5 wmk thermal resistance 0, 0129 kw electrical co, tg-a-015-r, thermal grizzly, jahutused


