Thermal Grizzly | Thermal grease "Conductonaut" 1g | universal | Thermal Conductivity: 73 W/mk Viscosity: 0,0021 Pas Density: 6,
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-C-001-R
- Saadavus: 5
-
21€
Thermal Grizzly | Thermal grease "Conductonaut" 1g | universal | Thermal Conductivity: 73 W/mk Viscosity: 0,0021 Pas Density: 6,24g/cm3 Temperature: 10 °C / +140 °C Content:1 g
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 198 mm |
| Gross weight | 0.017 kg |
| Gross width (mm) | 98 mm |
| Net weight | 0.009 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3425 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product name | Thermal grease "Conductonaut" 1g |
| Protsessori kaubamärgi nimi | universal |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Tüüp | Thermal Conductivity: 73 W/mk Viscosity: 0,0021 Pas Density: 6,24g/cm3 Temperature: 10 C / +140 C Content:1 g |
| Volume (m3) | 0.000252252 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly thermal grease conductonaut 1g universal thermal conductivity 73 wmk viscosity 0, 0021 pas density 6, tg-c-001-r, thermal grizzly, jahutused



