Thermal Grizzly Thermal Grease Kryonaut 10 ml/37 g, 12.5 W/m K
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-K-100-R
- Saadavus: 5
-
94€
Thermal Grizzly Thermal Grease Kryonaut 10 ml/37 g, 12.5 W/m·K
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 90.00 mm |
| Brutokaal | 0.03 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 3.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 150.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -250/350 C |
| Kogus pakendi kohta | 10 ml/37 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Density: 3.7 g / cm3 Designed especially for overclocking Excellent thermal conductivity No cure time High long-term stability |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 17 g |
| Palette Qty | 37037 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 17.00 g |
| Producer product family | Thermal Grease |
| Producer product name | Kryonaut |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojusjuhtivus | 12.5 W/m K |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Viskoossus | 120-170 Pas |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly thermal grease kryonaut 10 ml37 g, 125 wm k, tg-k-100-r, thermal grizzly, jahutused



