Thermal Grizzly Thermal Grease Kryonaut 1.5 ml/5.55 g, 12.5 W/m K
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-K-015-R
- Saadavus: 5
-
26€
Thermal Grizzly Thermal Grease Kryonaut 1.5 ml/5.55 g, 12.5 W/m·K
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 15 mm |
| Brutokaal | 0.019 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 130 mm |
| Brutolaius (mm) | 30 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 225 mm |
| Gross height master carton | 103 mm |
| Gross width master carton | 314 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -250/350 C |
| Kogus pakendi kohta | 1.5 ml/5.55 g |
| Kogus pakendis | 25 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0000585 m |
| Muud funktsioonid | Density: 3.7 g / cm3 Thermal resistance: 0.0032 K / W No curing High long-term stability Not electrically conductive |
| Net weight master carton | 0.475 kg |
| Netokaal | 0.007 kg |
| Paber/Papp | 17 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 17.00 g |
| Producer product family | Thermal Grease |
| Producer product name | Kryonaut |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojusjuhtivus | 12.5 W/m K |
| Taara kaal (kg) | 0.012 kg |
| Tare weight master carton | 0.073 kg |
| Viskoossus | 120-170 Pas |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly thermal grease kryonaut 15 ml555 g, 125 wm k, tg-k-015-r, thermal grizzly, jahutused

