Thermal Grizzly | Thermal Grizzly Thermal grease "Hydronaut" 3ml/7.8g | Thermal Conductivity: 11.8 W/mk Thermal Resistance 0,007
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-H-030-R
- Saadavus: 5
-
20€
Thermal Grizzly | Thermal Grizzly Thermal grease "Hydronaut" 3ml/7.8g | Thermal Conductivity: 11.8 W/mk Thermal Resistance 0,0076 K/W Electrical Conductivity*: 0 pS/m Viscosity: 140-190 Pas Temperature: -200 °C / +350 °C
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross height master carton | 105 mm |
| Gross weight | 0.023 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Net weight | 0.006 kg |
| Net weight master carton | 0.575 kg |
| Packing quantity | 25 pc(s) |
| Palette Qty | 6025 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product name | Thermal Grizzly Thermal grease "Hydronaut" 3ml/7.8g |
| Tare weight (kg) | 0.017 kg |
| Tare weight master carton | 0.072 kg |
| Tüüp | Thermal Conductivity: 11.8 W/mk Thermal Resistance 0,0076 K/W Electrical Conductivity*: 0 pS/m Viscosity: 140-190 Pas Temperature: -200 C / +350 C |
| Volume (m3) | 0.00025 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly thermal grizzly thermal grease hydronaut 3ml78g thermal conductivity 118 wmk thermal resistance 0, 007, tg-h-030-r, thermal grizzly, jahutused


