Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pcs | Thermal Grizzly | Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-AS-3-50
- Saadavus: 5
-
3€
Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pcs | Thermal Grizzly | Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pc
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross weight | 0.005 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Net weight | 0.002 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 200000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product name | Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pc |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Volume (m3) | 0.0000085 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly thermal spatula for thermal grase 3pcs thermal grizzly thermal grizzly thermal spatula for thermal grase 3, tg-as-3-50, thermal grizzly, jahutused


