Thermal Grizzly WireView GPU 1x12VHPWR Reversed
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-WV-H1R
- Saadavus: 5
-
64€
Thermal Grizzly WireView GPU 1x12VHPWR Reversed
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 50.00 mm |
| Brutokaal | 0.06 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 33.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 63.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.05 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Palette Qty | 8312 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly wireview gpu 1x12vhpwr reversed, tg-wv-h1r, thermal grizzly, jahutused

