Camry | Portable Cooler | CR 8065 | 21 L | 12 V | F | COOL-WARM switch
- TootjadCamry
- Mudel: CR 8065
- Saadavus: 5
-
58€
Camry | Portable Cooler | CR 8065 | 21 L | 12 V | F | COOL-WARM switch
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | F |
| Eritunnused | COOL-WARM switch |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 450 mm |
| Gross weight | 5.05 kg |
| Gross width (mm) | 380 mm |
| Maht | 21 L |
| Muud funktsioonid | Cables for connecting the cooler to the DC 12V cigarette lighter socket in the car and to the AC 230V socket included. Constant temperature in cooling compartment. Power supply AC 230V ~50Hz heating consumes 50W/cooling 65W. Power supply DC 12V heating co |
| Net weight | 4.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Portable Cooler |
| Producer product name | CR 8065 |
| Sisendpinge | 12 V |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.0513 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













