Easy Camp Cool Bag | Arctic Daisy L | 28 L
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Fabric material | 300 x 600D embossed polyester |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Maht | 28 L |
| Muud funktsioonid | Front zip pocket Large zip top opening Welded seams on lining for waterproofness PEVA lining for easy cleaning |
| Net weight | 0.60 kg |
| Õlarihm | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Producer product family | Cool Bag |
| Producer product name | Arctic Daisy L |
| Suurus | 45 x 27 x 27 cm |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





