Tristar KB-7520 Coolbox, Anthracite | Tristar Cool Box | KB-7520 | 20 L | 230 V | E
- TootjadTristar
- Mudel: KB-7520
- Saadavus: 1
-
69€
Tristar KB-7520 Coolbox, Anthracite | Tristar Cool Box | KB-7520 | 20 L | 230 V | E
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 400 mm |
| Gross weight | 4.34 kg |
| Gross width (mm) | 430 mm |
| Maht | 20 L |
| Mõõdud (l x s x k) | 43 x 24 x 40 cm |
| Net weight | 3.734 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 575 g |
| Plastic (No PET) | 31 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Cool Box |
| Producer product name | KB-7520 |
| Sisendpinge | 230 V |
| Tare weight (kg) | 0.606 kg |
| Toote värv | Anthracite |
| Võimsus | 48 W |
| Volume (m3) | 0.04128 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






