Jimmy | Carpet Brushroll for HW9 Pro/HW10 Pro | 1 pc(s)
- TootjadJimmy
- Mudel: B0X83320003R
- Saadavus: 5
-
17€
Jimmy | Carpet Brushroll for HW9 Pro/HW10 Pro | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 960 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product name | Carpet Brushroll for HW9 Pro/HW10 Pro |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: jimmy carpet brushroll for hw9 prohw10 pro 1 pcs, b0x83320003r, jimmy, tolmuimejad

