GA.MA PM6502 Beetle Lumine cord-cordless trimmer, Black | GA.MA
- TootjadGA.MA
- Mudel: PM6502
- Saadavus: 1
-
67€
GA.MA PM6502 Beetle Lumine cord-cordless trimmer, Black | GA.MA
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 48.00 mm |
| Gross height (mm) | 189.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1270 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | GA.MA |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gama pm6502 beetle lumine cord-cordless trimmer, black gama, pm6502, gama, juukseloikusmasinad




