Philips All-in-One Hair Trimmer | MG9557 | Cordless | Wet & Dry | Number of length steps 27 | Black/Silver
- TootjadPhilips
- Mudel: MG9557/15
- Saadavus: 5
-
105€
Philips All-in-One Hair Trimmer | MG9557 | Cordless | Wet & Dry | Number of length steps 27 | Black/Silver
| All | |
| Aku tühi indikaator | Yes |
| Akutehnoloogia | Lithium-ion |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Laadimisindikaator | Yes |
| Maksimaalne juuksepikkus | 20 mm |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.2 mm |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 222 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Pikkusasendite arv | 27 |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | All-in-One Hair Trimmer |
| Producer product name | MG9557 |
| Puhastushari | Yes |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | 120 min |
| Toote värv | Black/Silver |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






