Philips All-in-One Trimmer | MG5921/15 5000 Series | Cordless | Wet & Dry | Number of length steps 11 | Light Gray
- TootjadPhilips
- Mudel: MG5921/15
- Saadavus: 2
-
57€
Philips All-in-One Trimmer | MG5921/15 5000 Series | Cordless | Wet & Dry | Number of length steps 11 | Light Gray
| All | |
| Aku tühi indikaator | Yes |
| Akutehnoloogia | Lithium-ion |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Maksimaalne juuksepikkus | 16 mm |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Muud funktsioonid | Premium ergonomic handle |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 293 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 157.00 g |
| Pikkusasendite arv | 11 |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | All-in-One Trimmer |
| Producer product name | MG5921/15 5000 Series |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | 120 min |
| Toote värv | Light Gray |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





