Xiaomi Grooming Kit Pro EU BHR6396EU Cordless and corded, Operating time (max) 90 min, Number of length steps 40, Nose trimmer i
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR6396EU
- Saadavus: 5
-
48€
Xiaomi Grooming Kit Pro EU BHR6396EU Cordless and corded, Operating time (max) 90 min, Number of length steps 40, Nose trimmer included, Lithium Ion
| All | |
| Aku tühi indikaator | Yes |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Baasjaam | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 169 mm |
| Brutokaal | 0.78 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 202 mm |
| Brutolaius (mm) | 68 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 260 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Gross width master carton | 180 mm |
| Hüpiklõikur | No |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kaasas ninakarvade trimmer | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Laadimisaeg | 2 h |
| Laadimisalus | No |
| Maht (m3) | 0.002321384 m |
| Maksimaalne juuksepikkus | 20 mm |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Net weight master carton | 1.383 kg |
| Netokaal | 0.59 kg |
| Paber/Papp | 180 g |
| Pestav | Yes |
| Pikkusasendite arv | 40 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Grooming Kit Pro EU |
| Producer product name | BHR6396EU |
| Puhastushari | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.19 kg |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare other | 44.39 g |
| Tare weight master carton | 0.115 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Trimmer, Precision blade, Nose and ear hair trimmer, Beard comb, Comb for clipper, Body care blade, Travel case, Cleaning brush, Charging cable |
| Tööaeg (max) | 90 min |
| Tüüp | Cordless and corded |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: xiaomi grooming kit pro eu bhr6396eu cordless and corded, operating time max 90 min, number of length steps 40, nose trimmer i, bhr6396eu, xiaomi, juukseloikusmasinad



