EZVIZ | Smart Home Camera | CS-E6 | 5 MP | 4mm/F2.0 | IP20 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSE65W2F4MM
- Saadavus: 2
-
93€
EZVIZ | Smart Home Camera | CS-E6 | 5 MP | 4mm/F2.0 | IP20 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 116.00 mm |
| Gross height (mm) | 164.00 mm |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Kaitseomadused | IP20 |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2880 1620 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Max IR distance | 10 m |
| Megapiksel | 5 MP |
| Net weight | 0.25 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm/F2.0 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 392 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 208.80 g |
| Plastic (No PET) | 52.50 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | Smart Home Camera |
| Producer product name | CS-E6 |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Videopakkimise formaadid | H.265/H.264 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ezviz smart home camera cs-e6 5 mp 4mmf20 ip20 h265h264 micro sd, max 512 gb, cse65w2f4mm, ezviz, kaamerad







