Reolink BKT-PTW Bracket for PT Cam | Reolink
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross weight | 0.232 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Net weight | 0.132 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 800 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.02496 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: reolink bkt-ptw bracket for pt cam reolink, bkt-ptw, reolink, kaamerad





