Xiaomi | Smart Camera C100 | 3 MP | F1.6 | H.265 | microSD card (8 GB to 256 GB)
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR07VOGL
- Saadavus: 5
-
36€
Xiaomi | Smart Camera C100 | 3 MP | F1.6 | H.265 | microSD card (8 GB to 256 GB)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 760 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2304 x 1296 pikslit |
| Mälupesad | microSD card (8 GB to 256 GB) |
| Megapiksel | 3 MP |
| Net weight | 0.22 kg |
| Objektiivi tüüp | F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2882 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 25 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Camera C100 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | White |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.006384 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






