Apple Renewed Grade A | iPhone 12 | Black | 6.1 " | 64 GB | 5G
- TootjadApple Renewed
- Mudel: RAPip12-4bb22N
- Saadavus: 2
-
263€
Apple Renewed Grade A | iPhone 12 | Black | 6.1 " | 64 GB | 5G
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraani diagonaal | 6.1 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | Grade A |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 8.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Producer | Apple Renewed |
| Producer product family | iPhone 12 |
| Sisemine mälumaht | 64 GB |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


