Apple Renewed | Grade B | Apple iPhone 13 Pro Max | Blue | 6.7 " | Super Retina XDR OLED | 2778 x 1284 pixels | 6 GB | 128 GB |
- TootjadApple Renewed
- Mudel: 13PMBlue128B
- Saadavus: 3
-
483€
Apple Renewed | Grade B | Apple iPhone 13 Pro Max | Blue | 6.7 " | Super Retina XDR OLED | 2778 x 1284 pixels | 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | 12+12+12 MP | iOS | 18
| All | |
| 3G | No |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 4352 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraan | 2778 x 1284 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.7 " |
| Ekraani tüüp | Super Retina XDR OLED |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | Grade B |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iOS |
| Net weight | 0.20 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 18 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4545 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 12+12+12 MP |
| Producer | Apple Renewed |
| Producer product family | Apple iPhone 13 Pro Max |
| Sekundaarne kaamera | Yes |
| Sekundaarse kaamera resolutsioon | 12 MP |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Sisemine RAM | 6 GB |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






