Apple Renewed Grade C | Apple iPhone 13 | Midnight | 6.1 " | Super Retina XDR OLED | 256 GB | 5G | iOS
- TootjadApple Renewed
- Mudel: RAPip13-6mi42N
- Saadavus: 2
-
356€
Apple Renewed Grade C | Apple iPhone 13 | Midnight | 6.1 " | Super Retina XDR OLED | 256 GB | 5G | iOS
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraani diagonaal | 6.1 " |
| Ekraani tüüp | Super Retina XDR OLED |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | Grade C |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross depth master carton | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iOS |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5128 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Producer | Apple Renewed |
| Producer product family | Apple iPhone 13 |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Midnight |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


