Apple Renewed Grade C | Apple iPhone SE (2020) | Black | 4.7 " | Retina HD | A13 Bionic | 3 GB | 64 GB | iOS
- TootjadApple Renewed
- Mudel: RAPipse20-4bb41N
- Saadavus: 2
-
126€
Apple Renewed Grade C | Apple iPhone SE (2020) | Black | 4.7 " | Retina HD | A13 Bionic | 3 GB | 64 GB | iOS
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraani diagonaal | 4.7 " |
| Ekraani tüüp | Retina HD |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | Grade C |
| Gross depth (mm) | 9.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iOS |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4032 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Apple Renewed |
| Producer product family | Apple iPhone SE (2020) |
| Protsessori perekond | A13 Bionic |
| Sisemine mälumaht | 64 GB |
| Sisemine RAM | 3 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


