Apple Renewed Grade C | MacBook Pro | 14 " | Apple M1 Pro | 16 GB | SSD | 1000 GB | Apple M1 Pro 16-core CPU | macOS | Keyboard
- TootjadApple Renewed
- Mudel: MACA2442M1Pro16GB1TBCspaceGrayENG-RU
- Saadavus: 1
-
804€
Apple Renewed Grade C | MacBook Pro | 14 " | Apple M1 Pro | 16 GB | SSD | 1000 GB | Apple M1 Pro 16-core CPU | macOS | Keyboard language English/Russian | 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Diagonaal | 14 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Apple M1 Pro 16-core CPU |
| Grade | Grade C |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 2.42 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Klaviatuuri keel | English/Russian |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 82 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Apple Renewed |
| Producer product family | MacBook Pro |
| Protsessori mudel | Apple M1 Pro |
| Protsessori perekond | M1 Pro |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


